www.zs.tlumacov.cz
Základní škola Tlumačov

McDonaldś Cup 2019

vydáno: 09.05.2019 | autor: Mgr. Robert Podlaspodlas@zstlumacov.cz

ředitel školy, výchovný poradce I

  |  přečteno: 437x

Letošní ročník McDonaldś Cupu byl pro naše školní družstvo ročníkem úspěšným, ve kterém jsme z otrokovického okrsku postoupili a v "okrese" jsme rozhodně ostudu neudělali.

V pátek 3.5.2019 se naše školní družstvo stejně jako v letech předchozích zúčastnilo postupového turnaje v kopané McDonalds Cup´2019. Okrskové kolo se konalo V Otrokovicích za účasti čtyř mužstev. V kategorii mladších žáků se naši kluci probojovali  z  1.místa do okresního kola, které se konalo v úterý  7.5.2019 v Bylnici. Tam je čekalo pět utkání s týmy ze Slavičína, Zlín Okružní, Zlín Církevní, Valašské Klobouky a Slušovice. Jednou jsme prohráli, jednou vyhráli a třikrát remízovali. Přes tak skvělé výsledky, to stačilo "jen" na             4. místo, ale i na toto umístění mohou být hoši určitě pyšní . Touto cestou můžeme klukům pogratulovat a poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy a tlumačovské kopané:

Karlík Pavel, Vavruša Petr, Nevídal Metoděj, Odstrčil Jan, Vystrčil Tomáš, Staniš Vojtěch, Skácel Richard, Bilík Kamil, Juráň Tom, Bača Max, Dvořák Dominik, Matulík Lukáš.

   Velké poděkování patří zejména paní Ladě Moukové, trenérům a ochotným rodičům, kteří nejenom své svěřence na soutěž doprovázeli, ale věnují jim svůj volný čas v rámci tréninků a sportovní přípravy (Karlíkovi, Skácelovi, Vystrčilovi a dal.).

   McDonaldś Cup je ukázkou spolupráce školy a sportovního klubu v obci, kdy si oba subjekty dokáží vyjít vstříc, vzájemně si pomoct a dosáhnout i poměrně slušného sportovního výsledku.

Mgr. Robert Podlas učitel TvOkrskové kolo v Otrokovicích
Okrskové kolo v Otrokovicích

Výsledková listina okresního kola v Bylnici
Výsledková listina okresního kola v Bylnici

Výsledková tabulka z Otrokovického okrsku
Výsledková tabulka z Otrokovického okrsku

Úspěšné družstvo mladších žáků naší školy
Úspěšné družstvo mladších žáků naší školy
© Základní škola Tlumačov
ŠkolaOnLine 2004-2019
Základní škola Tlumačov - schéma


Tisk ze stránek www.zs.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
19.11.2019 v 03:33:22,
© Základní škola Tlumačov 2019