www.zs.tlumacov.cz
Základní škola Tlumačov

Vánoční zvonek

vydáno: 04.12.2019 | autor: Mgr. Kristýna Kvasničková  |  přečteno: 608x

V pátek 29. 11. 2019 jsme se ve Zlíně zúčastnily Vánočního zvonku, soutěže jednotlivců v aerobiku. Tato akce odstartovala sportovní adventní atmosféru u vybraných děvčat. Naši školu reprezentovaly: Izabela Pavlů - 5. třída, Anna Jarošová, Veronika Gärtnerová - 6. třída a Michaela Kelová – 7. třída.

Úkolem děvčat bylo, co nejlépe cvičit podle předcvičovatele. Důraz byl kladen na správné provedení cviků, správné držení a flexibilitu celého těla. Všechna děvčata nás vzorně reprezentovala v základních kolech rozdělených do kategorií podle tříd.

I přes početnou a silnou konkurenci děvčat z velkých zlínských klubů se nám podařilo uspět. Veronika Gärtnerová a Anna Jarošová se probojovaly do semifinálového kola. Za náš největší úspěch považujeme postup Anny Jarošové do finále. Aničce se i v tomto kole dařilo velmi dobře. Tyto závody jsou však hodně fyzicky náročné, což se bohužel projevilo i u Aničky.

Vzhledem k tomu, že se holky zaměřují spíše na skupinové choreografie, považujeme jejich jednotlivá umístění za úspěch.

Děkujeme holkám za odvahu postavit se na závodní plochu a za chuť poprat se i s tak velkou konkurencí.© Základní škola Tlumačov
ŠkolaOnLine 2004-2020
Základní škola Tlumačov - schéma


Tisk ze stránek www.zs.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
21.09.2020 v 11:54:32,
© Základní škola Tlumačov 2020