www.zs.tlumacov.cz
Základní škola Tlumačov

Rozvrhy hodin ve třídách


1. ročník2. ročník3. ročník4. ročník5. ročník6. ročník7. ročník8. ročník9. ročník

Rozvrh hodin 1. ročník

Třídní učitel: Mgr. Lenka Odložilíková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(OL)
Hrm
(OL)
Čj
(OL)
Tv
(OL)
úterýČj
(OL)
Hrm
(OL)
Prv
(OL)
Pkč
(OL)
středaČj
(OL)
Hrm
(OL)
Čj
(OL)
Tv
(OL)
čtvrtekČj
(OL)
Aj
(OL)
Prv
(OL)
Vv
(OL)
pátekČj
(OL)
Hrm
(OL)
Čj
(OL)
Zp
(OL)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 2. ročník

Třídní učitel: Mgr. Lenka Hricová

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(HL)
Hrm
(HL)
Prv
(HL)
Čj
(HL)
úterýČj
(HL)
Hrm
(HL)
Čj
(HL)
Vv
(HL)
středaHrm
(HL)
Čj
(HL)
Tv
(HL)
Tv
(HL)
Zp
(HL)
čtvrtekČj
(HL)
Hrm
(HL)
Prv
(HL)
Čj
(HL)
Pkč
(HL)
pátekČj
(HL)
Hrm
(HL)
Aj
(HL)
Čj
(HL)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 3. ročník

Třídní učitel: Mgr. Markéta Karhanová

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj sk.1
(KM)
------
Aj sk.2
(ML)
M
(KM)
Prv
(KM)
Čj
(KM)
Vv
(KM)
úterýČj
(KM)
M
(KM)
Aj sk.1
(KL)
------
Aj sk.2
(ML)
Čj
(KM)
Pkč
(KM)
středaČj
(KM)
Hrm
(KM)
Tv
(KM)
Tv
(KM)
Hv
(KM)
čtvrtekAj sk.1
(KL)
------
Čj sk.2
(KM)
M sk.1
(KM)
------
Aj sk.2
(ML)
Prv
(KM)
Aj sk.1
(KL)
------
M sk.2
(KM)
Čj
(KM)
pátekČj
(KM)
M
(KM)
Prv
(KM)
Čj
(KM)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 4. ročník

Třídní učitel: Mgr. Kristýna Kvasničková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(KK)
M
(KK)
Pp
(KK)
Hv
(KL)
Tv
(KK)
úterýČj
(KK)
Aj
(KL)
M
(KK)
Ps
(KK)
Čj
(KK)
Tv
(KK)
středaM
(KK)
Aj
(KL)
Čj
(KK)
Vv
(KL)
Vv
(KL)
čtvrtekČj
(KK)
M
(KK)
Ps
(KK)
Pp
(KK)
Pkč
(KK)
pátekM
(KK)
Aj
(KL)
Čj
(KK)
Tv
(KK)
Čj
(KK)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 5. ročník

Třídní učitel: Mgr. Michaela Samohýlová

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíAj
(KL)
Čj
(SM)
M
(VJ)
Čj
(SM)
Hv
(SM)
úterýČj
(SM)
M
(VJ)
Vv
(KoM)
Vv
(KoM)
Aj
(KL)
středaČj
(SM)
Ps
(UN)
Čj
(SM)
M
(VJ)
Tv
(PoR)
Tv
(PoR)
čtvrtekM
(VJ)
Čj
(SM)
Pp
(SM)
Zpsp
(UN)
pátekČj
(SM)
Ps
(UN)
M
(VJ)
Aj
(KL)
Tv
(PoR)
Pkč
(SM)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 6. ročník

Třídní učitel: Mgr. Lucie Kašíková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(SM)
M
(VJ)
D
(SM)
Vv
(KoM)
Vv
(KoM)
úterýAj1
(KL)
---------
Aj2
(ML)
Čj
(SM)
M
(VJ)

(UN)
středaM
(VJ)
Čj
(SM)
Z
(UN)
Ov
(ŠT)
Fy
(VJ)
Tvdí
(KK)
Tvdí
(KK)
čtvrtekČj
(SM)
Aj1
(KL)
---------
Pkč2
(KoM)
M
(VJ)
D
(SM)
Pkč1
(KL)
---------
Aj2
(ML)
Hv
(KL)
Tvch
(PoR)
Tvch
(PoR)
pátekM
(VJ)
Čj
(SM)
Z
(UN)

(UN)
Aj1
(KL)
---------
Aj2
(ML)
Tvdí
(KK)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 7. ročník

Třídní učitel: Mgr. Tereza Šimoníková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíM
(VJ)
Aj1
(KL)
---------
Aj2
(ML)
Čj
(ŠT)
Fy
(VJ)
Z
(UN)
úterý
(UN)
Čj
(ŠT)
D
(SM)
M
(UN)
Pkč1
(ŠT)
---------
AjK2
(ML)
Hv
(ŠT)
středaAj1
(KL)
---------
Aj2
(ML)
M
(VJ)
Čj
(ŠT)
Vv
(KoM)
Vv
(KoM)
Tvdí
(KK)
Tvdí
(KK)
čtvrtekČj
(ŠT)
M
(VJ)
Z
(UN)
Medv1
(ŠT)
---------
Pkč2
(KoM)
Ov
(ŠT)
D
(SM)
Tvch
(PoR)
Tvch
(PoR)
pátekČj
(ŠT)
M
(VJ)
Aj1
(KL)
---------
Aj2
(ML)
Fy
(VJ)

(UN)
Tvdí
(KK)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 8. ročník

Třídní učitel: Mgr. Lucie Melichárková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíM
(ZM)
Čj
(ŠT)
Vv
(KoM)
Aj
(ML)
Fy
(VJ)
Ov
(ŠT)
Tvdí
(UN)
úterýČj
(ŠT)
M
(ZM)
M
(ZM)
Ch
(ZM)
Z
(UN)
Nj
(ML)
Tvch
(PoR)
středa
(UN)
Čj
(ŠT)
Aj
(ML)
D
(SM)
Nj
(ML)
Hv
(ML)
čtvrtekNj
(ML)
M
(ZM)
Čj
(ŠT)
Fy
(VJ)
Z
(UN)
Tvdí
(UN)
---------
Tvch
(PoR)
Pkč
(ML)
pátekAj
(ML)
Čj
(ŠT)
Ch
(ZM)
M
(ZM)
D
(SM)

(UN)

nahoru nahoru

Rozvrh hodin 9. ročník

Třídní učitel: Mgr. Naděžda Urbánková

 1.hod2.hod3.hod4.hod5.hod6.hod7.hod8.hod
pondělíČj
(ŠT)
M
(ZM)
M
(ZM)
Ch
(UN)
Vkz
(ŠT)
D
(SM)
Tvdí
(UN)
úterýM
(ZM)
Nj
(ML)
Čj
(ŠT)
Aj
(KL)
Fy
(VJ)

(UN)
Tvch
(PoR)
středaČj
(ŠT)
Pkč
(KoM)
Aj
(KL)
Z
(UN)
Ch
(UN)
Hv
(UN)
Inf
(ML)
čtvrtekM
(ZM)
Čj
(ŠT)
Vv
(KoM)
M
(ML)
D
(SM)
Tvdí
(UN)
---------
Tvch
(PoR)
pátekAj
(KL)
M
(ZM)
Čj
(ŠT)
Nj
(ML)
Fy
(VJ)
Ov
(ŠT)

nahoru nahoru


Vysvětlivky:

Zkratky učitelů:

  • PoR - Mgr. Robert Podlas
  • HL - Mgr. Lenka Hricová
  • OL - Mgr. Lenka Odložilíková
  • LS - Lotka Ševelová
  • ML - Mgr. Lucie Melichárková
  • SM - Mgr. Michaela Samohýlová
  • ŠT - Mgr. Tereza Šimoníková
  • KM - Mgr. Markéta Karhanová
  • UN - Mgr. Naděžda Urbánková
  • KoM - Bc. Michaela Kostovská
  • KL - Mgr. Lucie Kašíková
  • ZM - RNDr. Martina Zakopalová
  • KK - Mgr. Kristýna Kvasničková
  • VJ - Mgr. Jana Večeřová
  • DI - Mgr. Irena Desenská

© Základní škola Tlumačov
ŠkolaOnLine 2004-2019
Základní škola Tlumačov - schéma


Tisk ze stránek www.zs.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
14.11.2019 v 17:27:37,
© Základní škola Tlumačov 2019