Domů » Aktuality » Talent show

Talent show

Letos poprvé se žákyně naší školy zúčastnily již 4. ročníku amatérské pěvecké soutěže populární hudby pořádané DDM Napajedla nazvané Talent Show.

          Letos poprvé se žákyně naší školy zúčastnily již 4. ročníku amatérské pěvecké soutěže populární hudby pořádané DDM Napajedla nazvané Talent Show. Asi měsíční příprava vyvrcholila 24. 3. 2011  živým vystoupením v sále napajedelského kina. Naši  školu zde zastupovaly ze IV. třídy Tereza Gorčíková a Tereza Podroužková, ze VII. třídy Diana Horková, Tereza Vyoralová, Renáta Vodicová, Natálka Mišáková a Aneta Dvořáčková. Z nejstarších žáků školy zde vystoupila Ivana Halířová. Holky zvolily písničky např. od Anety Langerové, Lucky Vondráčkové či slovenské skupiny Peha.

Každá kategorie byla obsazena alespoň patnácti velmi zdatnými soutěžícími z širokého okolí (Napajedla, Zlín, Babice, Pohořelice, Hustopeče u Brna,…). Vystoupit před asi 90 členným publikem a odbornou porotou chtělo jistě kus odvahy. Naše holky to zvládly a nemusely se za své výkony stydět. To dokazuje i to, že dvě z nich –  Aneta Dvořáčková a Ivana Halířová postoupily do dalšího kola, které se konalo hned 25. 3. Odtud si obě dvě odnesly pěkné třetí místo. Pro holky byla tato soutěž jistě novou zkušeností a  věřím, že se jí zúčastní i příští rok.

                                                                                                   Mgr. Leona Jirušková