Domů » Aktuality » Recitační soutěž – okrskové kolo

Recitační soutěž – okrskové kolo

Úterý 12. března bylo na naší škole vyhrazeno recitační soutěži. Sjeli se k nám žáci z Otrokovic – ZŠ Mánesova a Trávníky, z obou napajedelských škol a z Halenkovic. Všichni soutěžící předvedli výborný výkon, na nikom nebyla znatelná tréma a společně vytvořili velmi příjemnou a přátelskou atmosféru.

Na prvním stupni reprezentovali naši školu čtyři zástupci: Marem Kandji, Kateřina Gelnarová, Markéta Gelnarová a Jolana Kozumplíková. První místa obsadili žáci ze ZŠ Trávníky, naši se umístili na místě druhém. V první kategorii postoupila do okresního kola Markétka Gelnarová z druhého ročníku a v kategorii starší žákyně pátého ročníku Marem Kandji. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci a budeme držet palce v dalším kole.