Domů » Aktuality » FLORBAL umíme a hlavně nás baví hrát i když se nám občas nedaří

FLORBAL umíme a hlavně nás baví hrát i když se nám občas nedaří

Ve čtvrtek 27.listopadu se družstva mladších a starších žáků naší školy zúčastnila okrskového kola postupové soutěže ve florbalu v Otrokovicích na hřišti největšího soupeře ZŠ Mánesova.

Do Otrokovic jsme jeli v kategorii mladších jako jeden ze dvou možných postupujících. Bohužel ani tentokrát jsme nedokázali ve velmi silné sestavě postoupit. Opět byla lepší „Máneska“.
Družstvo ve složení: Martin Němec brankář, Honza Hrtús kapitán, Zdeněk Machovský, Tadeáš Hric, Adam Bilík, David Pazdziora, Lukáš Havelka, Dominik Polášek a David Jarka skončilo na 2.místě s výsledky:
Tlumačov : Mánesova Otrokovice ( 0 : 1 )
Tlumačov : Mysločovice   ( 4 : 0 )
Tlumačov : Velký Ořechov  ( 4 : 0 )

 

Družstvo starších žáků nejelo do Otrokovic s velkými ambicemi, ale výsledek byl ještě o poznání slabší. Kluci nevyhráli žádné utkání a bohužel nevstřelili ani jedinou branku.
Družstvo ve složení: Miloš Dúcký brankář, Michal Dvořák kapitán, Pavel Václavík, Martin Holub, Zdeněk Ředina, Jakub Němec a Martin Michalík skončilo na 5.místě s výsledky:
Tlumačov : Mánesova Otrokovice ( 0 : 5 )
Tlumačov : Velký Ořechov  ( 0 : 1 )
Tlumačov : 11.ZŠ Zlín   ( 0 : 2 )
Tlumačov : Mysločovice   ( 0 : 3 )

 

Mladším blahopřeju ke 2.místu a věřím, že když to nevyšlo letos, máme ještě minimálně dvě možnosti. Starším děkuju, že to „nezabalili“ a dohráli celý turnaj se ctí.