Domů » Aktuality » Dubnové sportovní aktivity

Dubnové sportovní aktivity

V uplynulém týdnu se starší žáci 1. stupně zúčastnili hned dvou sportovních aktivit, okrskových kol ve vybíjené a fotbale. A jak se jim dařilo?

V pondělí 20. 4. se žáci 4. a 5. třídy zúčastnili okrskového kola ve vybíjené, které se konalo na 2. základní škole v Napajedlech. Prvním utkání s výběrem mysločovické základní školy naši záci vyhráli 10:4. Druhé utkání s týmem 1. základní školy Napajedla skončilo poměrem 6:10 pro Napajedla. V semifinále se naši žáci střetli s týmem z Vizovic, kterému podlehli 10:15. Čekalo je tak utkání o 3. a 4. místo, v němž opět vyzvali tým 1. základní školy Napajedla. Utkání skončilo poměrem 6:8 v neprospěch našich žáků. Celkově tak v turnaji obsadili 4. místo. Reprezentanty školy byli Jiří Kvasnička, Adam Novák, Marek Smékal, Daniel Ňaňko, Lukáš Gärtner, Lukáš Melichar, Marek Skácel, Jolana Kozumplíková, Zuzana Dzurusová, Daniela Kalandrová (5. třída), David Němec a Matouš Vitásek (4. třída).

 

Ve středu 22. 4. se chlapci 4. a 5. třídy v Otrokovicích zúčastnili okrskového kola Mc´Donald cupu ve fotbale. V prvním utkání podlehli chlapci váběru 2. základní školy Napajedla poměrem 0:1. Ve druhém utkání se náš tým střetl s domácím družstvem ZŠ Mánesova Otrokovice, nemuž podlehli 1:2. Celkově tak obsadili 3. místo ve skupině. Do další fáze turnaje však nepostoupili. Tým tvořili Marek Smékal, Lukáš Gärtner, Jiří Kvasnička, Marek Skácel, Adam Novák, Radek Dvořák, Daniel Ňaňko (5. třída), David Němec, Matouš Vitásek, Daniel Pijáček a Jiří Dobiáš (4. třída).

 

Všem reprezantantům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a do dalších sportovních aktivit přejeme spoustu úspěchů.