Domů » Aktuality » Rozlučka s deváťáky

Rozlučka s deváťáky

Na naší škole je již tradicí, že se na konci školního roku koná rozloučení s žáky IX. třídy. V několika posledních letech probíhá rozloučení ve slavnostnějším duchu v budově KIS.

Žáci si pozvou učitele, kteří je v průběhu 9 let provázeli jejich školní docházkou, aby jim poděkovali za úsilí, které s nimi mnohdy museli vynaložit. Pozvou i rodiče, aby viděli, jak jejich „chlapečkové“ a „holčičky“ vyrostli v krásné mladé lidi. Připraví si prezentaci, ve které je vidět, jak prožívali svá školní léta.

I letos tomu nebylo jinak. Loučili jsme se se třídou, která byla skvělým kolektivem plným kamarádů a kamarádek a razila heslo, že vzdělávání není žádná ostuda. Měli také soutěživého ducha – účastnili se řady soutěží a olympiád v matematice, dějepise, českém jazyce, angličtině a mnoho úspěchů získali i na sportovním poli či v oblasti dopravní výchovy. Za všechny učitelky a učitele na naší škole jim přeji mnoho úspěchů jak ve studiu, tak i v osobním životě. Mějte se krásně a nezapomeňte na svou základku. Budete mi moc chybět.

Vaše třídní Šárka Matulíková.