Domů » Aktuality » Nabídka školní družiny v době podzimních prázdnin

Nabídka školní družiny v době podzimních prázdnin

Školní družina nabízí pro žáky 1. stupně možnost netradičního provozu a aktivit v době podzimních prázdnin. V oba dva dny bude školní družina fungovat v době od 7:30 do 13:30 hodin.

Ve čtvrtek 29. 10. školní družinu povede slečna vychovatelka Bc. Šaurová a program bude vypadat následovně:

– 7:30 sraz u hlavního vchodu do školy

– 8:10 odjezd vlakem do Otrokovic (jízdné 8 Kč do 10 let dítěte)

– 8:30 – 10:00 zábava v Dětské herně na Papučárně v Otrokovicích (množstevní sleva – vstup 50 Kč na žáka, herna bude po dobu našeho pobytu uzavřena pro veřejnost)

– 10:15 – 11:00 Galerie Otrokovice (výstava fotografií cestovatele p. Košťála, vstup zdarma)

– 11:06 odjezd autobusem do Tlumačova (jízdné 8 Kč)

– po příjezdu oběd

– po obědě bude do 13:30 volný program

Celkové náklady na jednoho žáka budou 66 Kč.


V pátek 30. 10. 2015 povede družinu slečna vychovatelka Mgr. Lišková a program bude zaměřen na dramatickou výchovu s tématem: „Vznik ČSR“. Program bude přizpůsoben věku přihlášených dětí. Aktivity budou zaměřeny různorodě (pohybové, výtvarné, rukodělné, vzdělávací…). Děti budou mít možnost se dozvědět spoustu zajímavých informací o vzniku samostatné Československé republiky.


Oba dva dny bude pro žáky zajištěn oběd ve školní jídelně dle platného jídelníčku.


Maximální obsazenost školní družiny je ve čtvrtek 12 dětí, v pátek 15 dětí. Při velkém zájmu bude rozhodovat věk přihlášených dětí. Možnost programu mohou využít i žáci, kteří přes školní rok družinu nenavštěvují.


Závažné přihlášení nebo dotazy posílejte na email slečny vychovatelky Šaurové: saurova@zstlumacov.cz do středy 21. 10. 2015. Do emailu napište jméno dítěte, třídu, den, o který máte zájem a kontakt na Vás.