Domů » Aktuality » Školní družina v Otrokovicích

Školní družina v Otrokovicích

V letošním školním roce byla dětem nabídnuta možnost strávit některý den podzimních prázdnin ve školní družině. Této možnosti využilo 9 dětí, které se společně s námi, vychovatelkami II. oddělení ŠD, ve čtvrtek 29. 10. vydaly do Otrokovic.

Našim cílem byla dětská herna Papučárna, kterou jsme měli po celých 90 minut jen pro sebe. Všechny děti se na nejrůznější skluzavky, trampolíny, prolézačky a jiné atrakce vrhly s obrovským nadšením. Nikdo z přítomných nepromarnil ani minutku zbytečným sezením na lavičce a plnými doušky si užívaly zábavy. Po uplynutí vyměřeného času před námi stálo 9 zpocených ale nadmíru spokojených dětských tváří. Zbylou hodinku do odjezdu autobusu jsme strávili procházkou po Otrokovicích. Chtěli jsme navštívit i Městskou galerii a zhlédnout fotografie cestovatele Ctibora Košťála. Avšak odpolední otvírací doba nám naše plány zhatila.

Po příjezdu do Tlumačova jsme společně poobědvali ve školní jídelně. Zbývající čas jsme pak strávili ve školní družině hraním a malováním.

Myslím, že celá akce se povedla a všichni byli spokojení.

 

                                                               Za vychovatelky ŠD II. Michaela Lišková         

Fotografie v galerii – ŠD II. v Otrokovicích