Domů » Aktuality » Soutěž v angličtině „ Mini First Certificate“

Soutěž v angličtině „ Mini First Certificate“

V úterý 22. 3. 2016 se dva žáci naší školy zúčastnili oblastního kola v soutěži v angličtině.


Soutěž se již několik let pořádá na ZŠ Komenského I ve Zlíně a žáci naší školy se jí pravidelně účastní. I letos své znalosti poměřili naši žáci 7. ročníku s dětmi ze Zlína, Luhačovic, Halenkovic a dalších blízkých škol.

První část soutěže byla zaměřena na schopnosti v oblasti poslechu, druhá část na znalosti z gramatiky a práci s textem.

V tomto roce jsme byli velmi úspěšní, protože náš žák VII. třídy, Antonín Čevela, se umístil na velmi pěkném 5. místě (z 24 soutěžících). Gratulujeme mu a přejeme, aby se mu dařilo tak i nadále! Pochvalu zaslouží samozřejmě i druhý soutěžící Jiří Černý. Ať oběma chlapcům vydrží zájem o angličtinu i nadále.

Mgr. Šárka Matulíková