Domů » Aktuality » Letos se nám na sportovním poli opravdu daří

Letos se nám na sportovním poli opravdu daří

Ve čtvrtek 10. listopadu se uskutečnilo okrskové kolo soutěže ve florbalu žáků II.st. v tělocvičně ZŠ Otrokovice Mánesova. Zkusili jsme se zúčastnit v obou věkových kategoriích (mladší – VI. a VII. tř., starší – VIII. a IX. tř.).

Průběh turnaje ukazoval, že o postup do okresního kola si s největší pravděpodobností zahrají pouze zkušení „starší“. To se nakonec ukázalo jako pravda, ale k velkému překvapení způsobem naprosto výjimečným.


Výsledky utkání starších:
ZŠ Tlumačov : ZŠ Mysločovice  3 : 0 (A.Bilík, S.Melichar a D.Jeřábek)
ZŠ Tlumačov : ZŠ Zlín Slovenská 1 : 0 (J.Hrtús)
ZŠ Tlumačov : ZŠ Štefánikova (smf) 4 : 0 (2x J.Hrtús a 2x D.Jeřábek)
ZŠ Tlumačov : ZŠ Mánesova Otr. (finále) 2 : 1 (2x S.Melichar)


Pořadí 2 postupujících:
1. ZŠ Tlumačov (10 : 1) vítěz finálového utkání
2. ZŠ Mánesova Otrokovice

Poděkování zasluhují všichni hráči, kteří zvládli celý turnaj skvěle, bez zaváhání a s výraznou herní převahou.

Družstvu ve složení (Adam Bilík, Honza Hrtús, Martin Němec, David Jeřábek, David Pazdziora, Tadeáš Hric, Sebastian Melichar, Zdeněk Machovský, Dan Kozumplík a David Jarka) budeme 22. listopadu „držet pěsti“, protože pokud by zopakovali stejné výkony jako na „okrsku“ určitě mají šanci bojovat o další postup.


Výsledky utkání mladších:
ZŠ Tlumačov : ZŠ Zlín Malenovice  0 : 2
ZŠ Tlumačov : ZŠ Mánesova Otrokovice 0 : 1


Družstvo ve složení (J.Kvasnička, M.Rýdel, L.Gärtner, M.Smékal, M.Skácel, J.Ňaňko, J.Melichar, A.Novák a D.Němec) v obou utkáních bojovalo a sehrálo velmi vyrovnaná utkání. Bohužel bez vstřelených branek se nevítězí, ale kluci ukázali, že hrát umí. Navíc mají před sebou téměř tři roky, kdy se mohou zlepšovat a začít vyhrávat. Budeme na tom společně pracovat a výsledky se určitě dostaví. V Otrokovicích moc nechybělo!