Domů » Aktuality » Krajské kolo „na jedničku“.

Krajské kolo „na jedničku“.

Ve středu 30. listopadu jsme se po vítězství v okresním kole vypravili do Uherského Brodu, sehrát krajské kolo soutěže ve florbalu žáků II.st. (starší – VIII. a IX.tř.).

Odjezd v nezvykle ranním čase sice způsobil některým „reprezentantům“ problémy, ale nakonec jsme do Brodu dorazili včas a poměrně snadno se zorientovali, kde se nachází sportovní hala „na kopečku“.

Průběh turnaje ukazoval, že kluci hrají výborně a že jsou na turnaj skvěle připravení, možná i díky sobotnímu tréninku s „panterem“ Davidem Hrdinou. Na turnaji se sešli kromě nás i vítězové z okresů Uherské Hradiště, Vsetín a Kroměříž.


Výsledky utkání:
ZŠ Tlumačov : 1. ZŠ Holešov  2 : 1 (1xHonza Hrtús a Seba Melichar)
ZŠ Tlumačov : ZŠ Vsetín  5 : 1 (3xDavid Jeřábek, 1xSeba Melichar a  1xHonza Hrtús)
ZŠ Tlumačov : Gymnázium Uherské Hradiště (finále) 2 : 3 (1x Honza Hrtús a 1x Seba Melichar)


Finále bylo mimořádně napínavé a vyrovnané. Základní pětka s Davidem v brance bojovala, ale tentokrát nám scházel ten pověstný „kousíček sportovního štěstí“.


Pořadí v krajském kole soutěže ve florbalu starších žáků:
1. Gymnázium Uherské Hradiště – postup do kvalifikace na RF
2. ZŠ Tlumačov
3. 1.ZŠ Holešov
4. ZŠ Vsetín


Poděkování a blahopřání zasluhuje celé družstvo, které odehrálo soutěž s maximálním nasazením, v duchu fair-play a opravdu ze sebe vydalo maximum sil a snahy o postup.

Družstvu ve složení (Adam Bilík, Honza Hrtús, Martin Němec, David Jeřábek, David Pazdziora, Tadeáš Hric, Sebastian Melichar, Dan Kozumplík, David Jarka a Matěj Rýdel) gratuluju a všem klukům přeju, aby se v budoucnu snažili dosáhnout ještě vyššího levelu.


Za parádní předvánoční dárek vám děkuju!

Mgr. Robert Podlas vedoucí družstev