Domů » Aktuality » Sportujeme, soutěžíme a zase sportujeme a soutěžíme!!

Sportujeme, soutěžíme a zase sportujeme a soutěžíme!!

V pátek 2. prosince pokračovalo naše „tažení“ za sportovními úspěchy. Uskutečnilo se okresní kolo soutěže starších žáků v halové kopané, do kterého jsme se samozřejmě přihlásili.

Postup do okresního kola jsme si na rozdíl od florbalu nemuseli vybojovat, což dokládá dlouhodobější pokles zájmu o kopanou a na druhé straně nárůst zájmu o florbal.


Turnaj se uskutečnil v hale Základní školy ve Slušovicích a sehrálo ho 8 přihlášených družstev. Přestože jsme tentokrát startovali ještě o hodinu dřív než na florbal, sešli jsme se kompletní, posílení i trenérem panem S. Jeřábkem. Turnaj byl rozdělen na dvě hrací skupiny za běžného turnajového systému. Kapitán David nalosoval hratelnou skupinu, ve které jsme se umístili na skóre na druhém místě a v semifinále jsme narazili na vítěze skupiny A.


Výsledky našich utkání:
ZŠ Tlumačov : ZŠ Slušovice   1 : 0 (Honza Hrtús)
ZŠ Tlumačov : 2.ZŠ Napajedla   2 : 1 (Martin Němec a David Jeřábek)
ZŠ Tlumačov : ZŠ Kašava   0 : 0

Semifinále:
ZŠ Tlumačov : ZŠ Štítná n.Vláří  0 : 0 (na penalty 1 : 2 – Jirka Kvasnička)

o 3. – 4.místo:
ZŠ Tlumačov : ZŠ Kašava   0 : 1

Celkové pořadí:
1. ZŠ Komenského 2 ZŠ Zlín
2. ZŠ Štítná n.Vláří
3. ZŠ Kašava
4. ZŠ Tlumačov  a další


Poděkování zasluhují hráči, kteří zvládli celý sportovní týden na výbornou a podali slušný výkon, ale i jejich trenér, který místy musel vytrpět velmi těsné výsledky, které se tentokrát přiklonily vždycky na stranu soupeřů.

Družstvo ve složení (Adam Bilík, Honza Hrtús, Martin Němec, David Jeřábek, David Pazdziora, Tadeáš Hric, Sebastian Melichar, Jirka Kvasnička a Matěj Rýdel) uspělo i když pomýšlelo i na některý z pohárů, které se rozdávaly do třetího místa.

Mgr. Robert Podlas, učitel Tv