Domů » Aktuality » "Trnavský vrch" – první letošní sportovní soutěž

"Trnavský vrch" – první letošní sportovní soutěž

Nový školní rok pro nás začal první soutěží družstev a jednotlivců – okresním přeborem žactva v přespolním běhu v Trnavě.

„Trnavský vrch“ 2018 – okresní přebor.

    Ve středu 26.září 2018 se družstvo naší školy zúčastnilo tradiční soutěže družstev                  v přespolním běhu žactva na 1500ve sportovním areálu v okolí ZŠ v Trnavě (CZ). Pravidla pracují se součtem výsledků obou členů družstva v jednotlivých kategoriích. Soutěž je postupová a letos se uskuteční krajské kolo opět v Trnavě.

   V mladší kategorii byli nominováni: Michaela Kelová, Vendula Dvořáková, Radek Dvořák a Simon Melichar. Nejlépe se umístila Michaela Kelová ze 6.r., která skončila na 11.místě v čase 9:06min.

   V. Dvořáková skončila 28., R. Dvořák18. a S. Melichar 36..

   Ve starší kategorii nás reprezentovali: Kateřina Rulfová, Michaela Zuzaníková, Lukáš Gärtner a Jakub Daniel Ňaňko. Nejlepšího umístění dosáhl Lukáš Gärtner z 9.r., který skončil v čase 13:20min. na 15.místě.

   K.Rulfová skončila 22., M. Zuzaníková 29. a J.Ňaňko 24..

   Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi náročný závod terénem jsme byli rádi, že se nikomu nic nepřihodilo a umístění odpovídá skutečnosti, že atletika je pouze součástí výuky Tv ve škole.

    Děkuji všem účastníkům za maximální výkon a hlavně za velmi pěkné sportovní vystupování. Trošku nás mrzelo, že jsme si nesáhli alespoň na nějakou z 10 cen, které byly pro soutěžící připraveny.

                                                                             Robert Podlas učitel Tv