Domů » Aktuality » Sbírka pro Adventní koncerty České televize

Sbírka pro Adventní koncerty České televize

V neděli 2. 12. začal advent, čas přípravy na vánoční svátky. Je to také čas zklidnění a očekávání. Bohužel ne všichni lidé si tyto předvánoční chvíle mohou užívat plnými doušky jako my. Proto jsme se rozhodli, že se naše škola letos zapojí do sbírky pro pořad Adventní koncerty České televize.

Sbírka, která potrvá do pátku 14. 12. je zcela dobrovolná a výše částky také. Přispívat můžete prostřednictvím třídních učitelů nebo přímo u Mgr. Michaely Samohýlové.

Vybraná částka bude věnována jedné z následujících organizací:

ERGO Aktiv

Jedná se o centrum neurorehabilitace pro osoby se získaným poškozením mozku. Je zaměřené na poskytování specifické a komplexní podpory takto postižených lidí, s tím, aby se co nejrychleji vrátili do aktivního života. Potřebují zajistit rehabilitační robotické vybavení, neboť to je nejúčinnější způsob následné rehabilitace lidí po úrazu mozku či mozkové příhodě.

Andělé Stromu života

Tato organizace od roku 2015 poskytuje mobilní hospicovou péči v Novém Jičíně, Rožnově pod Radhoštěm, Havířově, Přerově a ve Zlíně. Díky podpoře budou moci rozšířit výjezdní místa a umožní tak důstojný odchod ze života v domácím prostředí i lidem z dalších regionů.

Děkujeme za podporu.