Domů » Aktuality » Sbírka pro Adventní koncert České televize byla úspěšná!

Sbírka pro Adventní koncert České televize byla úspěšná!

V uplynulých dnech se na naší škole uskutečnila sbírka pro Adventní koncert České televize. Do sbírky se zapojilo spoustu žáků i zaměstnanců školy. Každý přispěl dle svého uvážení a dle svých možností. Poděkování patří všem, kteří darovali jakoukoli částkou, protože každá korunka se počítá, když jde na dobrou věc. Celková částka se vyšplhala na neuvěřitelných 8 000 Kč.

Třetí adventní neděli jsme tak vyhlíželi s velkým očekáváním, zda se nám podaří dovolat se do přímého přenosu České televize a vybranou částku věnovat organizaci ERGO Aktiv. Podařilo se hned na první pokus na samém začátku přenosu. Pak už jsme s velkou netrpělivostí očekávali, kdy se na obrazovce objeví náš příspěvek.

 

Ještě jednou VELKÉ DÍKY všem, kteří věnovali jakoukoli malou či velkou částku!

 

Výtěžek byl věnován následující organizaci.

 

ERGO Aktiv

Jedná se o centrum neurorehabilitace pro osoby se získaným poškozením mozku. Je zaměřené na poskytování specifické a komplexní podpory takto postižených lidí, s tím, aby se co nejrychleji vrátili do aktivního života. Potřebují zajistit rehabilitační robotické vybavení, neboť to je nejúčinnější způsob následné rehabilitace lidí po úrazu mozku či mozkové příhodě.