Domů » Aktuality » Okrskové kolo turnaje ve vybíjené

Okrskové kolo turnaje ve vybíjené

V pondělí 1. 4. 2019 se na 12 žáků 5. třídy vydalo do Napajedel reprezentovat naši školu v okrskovém kole turnaje ve vybíjené. Naše družstvo bylo tvořeno 6 chlapci a 6 dívkami. Kromě naší školy se soutěže zúčastnily i další školy – 1. ZŠ Napajedla, 2. ZŠ Napajedla, ZŠ Mánesova Otrokovice a ZŠ Trávníky Otrokovice, která měla 2 družstva.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách po třech týmech. Do skupiny k našemu družstvu byly nalosovány týmy 1. ZŠ Napajedla a mladší družstvo ZŠ Trávníky Otrokovice. První utkání hrané s týmem ZŠ Trávníky skončilo výhrou našich žáků. Ve druhém utkání pak naši žáci podlehli družstvu 1. ZŠ Napajedla, přesto to našemu družstvu stačilo a 2. místo ve skupině.

V semifinálovém zápase náš tým narazil na čistě chlapecké družstvo z 2. ZŠ Napajedla, kterému jsme ve vyrovnaném utkání nakonec podlehli o jednoho hráče. Následný souboj o 3. místo našemu družstvu postavil do cesty opět tým 1. ZŠ Napajedla. Utkání sice skončilo výhrou soupeřů, ale i tak je 4. místo pro náš tým hezkým výsledkem. 

Postup do okresního kola z toho sice nevzešel, ale mnohem důležitější bylo, že si to celý tým užil!

Celé družstvo ve složení Anička J., Verča G., Petra S., Julča K., Lenka N., Justýna K., Tom V., Petr B., Kuba H., Matouš Z., Adam K. a Tom J. v každém utkání bojovalo statečně. A za to jim patří velké poděkování!