Domů » Aktuality » Cyklistická soutěž 2024

Cyklistická soutěž 2024

Tradičně se naše škola účastní soutěže mladých cyklistů. I letos se školního kola účastnila drtivá většina žáků a žákyň 5. – 8. ročníku. Do základního kola v Otrokovicích postoupilo celkem 13 dětí, které si jako jednotlivci vyzkoušely jízdu po dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu, jízdu zručnosti a test z PSP. Všichni se velmi snažili. Gratulujeme Radku Vavrušovi, který mezi chlapci v mladší kategorii získal 1. místo.

Ze základního kola v Otrokovicích se nominovalo družstvo starší a mladší kategorie, vždy dva chlapci a dvě dívky. Kromě již zmíněných disciplín museli soutěžící zvládnout i poskytování první pomoci. Obě družstva ve své kategorii získala 4. místo.

Všechny naše žáky moc chválíme za jejich snahu, příkladný přístup k přípravě a doufáme, že i příští rok se do soutěže pustí se stejným odhodláním.

mladší kategorie: Radek Vavruša, Patrik Ventluka, Anděla Odložilová, Anna Vaníčková

starší kategorie: Jan Odstrčil, Michal Škrabana, Ilona Odložilová, Magdalena Prokopová

Mgr. Lenka Odložilíková