www.zs.tlumacov.cz
Základní škola Tlumačov

Úspěch na Soutěži s IZS

vydáno: 21.09.2021 | autor: RNDr. Martina Zakopalovázakopalova@zstlumacov.cz

učitelka, zástupkyně ředitele

  |  přečteno: 245x

Dne 16.9.2021 jsme se zúčastnili Soutěžního dne s IZS, který pořádal Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice pro žáky osmých ročníků.

Akce se konala na Štěrkovišti v Otrokovicích v areálu Táborové základny DDM Sluníčko Otrokovice. Naši školu reprezentovalo smíšené šestičlenné družstvo, vybrané z 8.A i 8.B třídy. 

Žáci si vyzkoušeli praktické dovednosti ve střelbě ze vzduchovky, jízdě na koloběžce, na překážkové dráze i lanové dráze a dokonce i při resuscitaci cvičné  figuríny. Na vybraných stanovištích si soutěžící prověřili své teoretické znalosti v testech zaměřených na první pomoc, požární prevenci, dopravní značky či znalosti o Armádě České republiky. 

Naše družstvo žáků se v tomto prvním ročníku soutěže o putovní pohár starostky města Otrokovice umístilo na hezkém pátém místě (z deseti bojujících družstev). Odměnou za soutěžení byly pro soutěžící také drobné upomínkové předměty a příjemně prožitý den.

Mgr. Jana Sabová

Škola děkuje osmákům za reprezentaci a paní asistentce a paním učitelkám za přípravu žáků k soutěži!© Základní škola Tlumačov
ŠkolaOnLine 2004-2021
Základní škola Tlumačov - schéma


Tisk ze stránek www.zs.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
28.11.2021 v 10:18:31,
© Základní škola Tlumačov 2021