Domů » Aktuality » OKRSKOVÁ RECITACE

OKRSKOVÁ RECITACE

Ve středu 7. března 2012 proběhlo v Napajedlích okrskové kolo recitační soutěže.

         Z naší školy se na tuto soutěž vydalo šest žáků. Ve dvou mladších kategoriích žáků I. stupně nás zastupovaly Kateřina Gelnarová a Alena Konečná ze 3. ročníku a Marem Kandji a Michaela Horková ze 4. ročníku.Přes silnou konkurenci recitátorů z dalších šesti okolních škol se jim sice nepodařilo postoupit dále, ale jejich odvaha vystoupit a velmi pěkný přednes si jistě zaslouží velkou pochvalu.

         Ukázat, co dokáží s uměleckým textem, jeli z naší školy i ti starší, a to Petr Blahuš a Nikola Filáková ze 7. ročníku.Dalšími devíti recitátory se rozhodně nenechali zahanbit. Nikola přivezla velmi pěkné 3. místo a Petr vybojoval místo první.Tím si zajistil postup do okresního kola, které proběhne již 12. března. Ať se mu v něm daří.                                                                                      Mgr. Leona Jirušková