Domů » Aktuality » Sbírka na pomoc nemocným dětem

Sbírka na pomoc nemocným dětem

Naše škola se pravidelně zapojuje do mnoha charitativních sbírek a získává tak finanční prostředky, které v četných oblastech velmi chybí.

V květnu byla naše škola oslovena občanským sdružením Život dětem a požádána o pomoc při charitativní sbírce. Projekt je zaměřen na pomoc vážně nemocným, postiženým a opuštěným dětem v celé České republice.
Sbírka probíhala formou prodeje drobných předmětů. Díky učitelům a žákům, kteří si zakoupili některý ze sbírkových předmětů, se podařilo vybrat finanční částku 2.608,- Kč, kterou sdružení částečně uhradí invalidní vozíčky, rehabilitační a kompenzační pomůcky, chodítka, polohovací zařízení, řečové procesory, obvazové materiály, speciální výživy apod.
Za účast na této sbírce získala naše škola od občanského sdružení Život dětem poděkování.

sbirka_2