Domů » Aktuality » Cyklistická soutěž 2016

Cyklistická soutěž 2016

Jako každoročně i letos jsme se zúčastnili cyklistické soutěže pořádané BESIPEM. Naši školu reprezentovali: Eliška Odstrčilová, Barbora Buršíková, Jan Hošťálek, Radek Čepička, Anna Skopal-Procházková, Kateřina Jonášková, Jan Váňa, Jiří Černý.

Svůj úkol zvládli na jedničku. V oblastním kole se našim žákům podařilo zvítězit v konkurenci 8 družstev. Vybojovali si tak postup do okresního kola, které se konalo  na novém dopravním hřišti v Otrokovicích. Zde opět museli zvládnout teoretickou znalost pravidel silničního provozu, jízdu po dopravním hřišti podle těchto pravidel, zásady první pomoci a také jízdu zručnosti v nepříznivých deštivých podmínkách. Naši žáci v okresním kole získali výborné třetí místo v obou kategoriích.
Velmi chválíme jejich snahu i ochotu věnovat této soutěži čas navíc.