Domů » Aktuality » ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ 2017

ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ 2017

10. 5. 2017 proběhl celorepublikově již 21. ročník tradiční veřejné sbírky Ligy proti rakovině. Naše škola se opět zapojila!


   Ve středu,10. 5. 2017, proběhla prostřednictvím našich žáků  v Tlumačově opět 
sbírka na podporu boje proti rakovině. Letos tvořila tým děvčata z IX. třídy pod vedením paní vychovatelky školní družiny Lotky Ševelové. Prodej kytiček proběhl v mateřské škole, v základní škole a také v obci. Mnoho kytiček pro občany nezbylo, protože většinu skoupily děti. Několik občanů naší obce přispělo i větší částkou, něž byla jen cena kytičky.  Všichni, kteří si kytičku zakoupili, ukázali našim dětem, že je dobré nebýt lhostejný k osudům druhých lidí. Vybralo se celkem  5 936 korun . Tato částka byla odeslána na účet Ligy proti rakovině. Všem, kteří se zapojili děkujeme!     
                                                                                                                                                             
                                                                         Žáci a učitelé školy