Domů » Aktuality » Nejúspěšnější žákyně naší školy

Nejúspěšnější žákyně naší školy

Nejúspěšnější žákyní naší školy pro šk. rok 2022/2023 je Veronika Klofáčová z 5. ročníku.

Veronika je kromě výtečného plnění školních povinností i vicemistryní České republiky a reprezentantkou ČR v gymnastickém aerobicu. Věnuje se mu od září 2019, trénuje v Otrokovicích pod vedením Barbory Karlíkové, která je sama bývalou mistryní republiky. Trénuje čtyřikrát týdně, během závodní sezony jsou tréninky denně.  Tradičně v dubnu se koná mezinárodní mistrovství republiky v Praze za účasti 19 států světa.

Mezi největší úspěchy Verči patří:

3. místo v sólové kategorii 2. kolo poháru federací v Praze 2023

3. místo v triu 2. kolo poháru federací v Praze 2023

3. místo v kategorii Dance 2. kolo poháru federací v Praze 2023

3. místo v triu na mistrovství republiky v Praze 2023

2. místo v kategorii Dance na mistrovství republiky v Praze 2023

1. místo v kategorii Dance 1. kolo poháru federací Nové Zámky 2023

1. místo v kategorii Dance Slovak Open Bratislava 2023

Finálová účast na mezinárodních závodech ve Spojeném království Velké Británie a Sev. Irska v Heathrow Open (London)  – Veronika byla nominována za Českou republiku jako jediná ve své věkové kategorii 9-11 let.

Verči jménem naší školy moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů!