Domů » Aktuality » Recitování na II. stupni

Recitování na II. stupni

Školní kolo recitační soutěže žáků II. stupně proběhlo ve čtvrtek 26. ledna 2012.

Na naší škole se stává téměř nepsanou tradicí, že se koná recitační soutěž. I letos se našlo na  druhém stupni  několik jedinců,  kteří se na ni připravovali. Byli to R. Kutrová, Z. Kadlčíková a M. Dvořák z 6. třídy , dále P. Blahuš, T. Křikavová, N. Filáková a N. Juráková  ze 7. třídy. V této kategorie porota ocenila 3. místem Natálii Jurákovou a 2. místem Petra Blahuše. Na  postu nejvyšším skončila Nikola Filáková. Poslední dva jmenovaní změří své síly s žáky jiných okolních škol v okrskovém kole .

 To, že se mezi nejstaršími žáky  našla pouze jedna soutěžící , a to N. Mišáková z 8. ročníku, svědčí o tom, že zájem o takovýto druh soutěží  je na naší škole rok od roku menší. Je škoda, že důvodem není  neschopnost soutěž zvládnout, ale nechuť učit se něco nad rámec svých základních povinností, či ostych prezentovat se před ostatními .

Všem, kteří se na soutěž připravovali a 26. ledna 2012 se jí zúčastnili, děkuji.

                                                                                                    Mgr. Leona Jirušková