Domů » Aktuality » Okresní kolo soutěže Bible a my

Okresní kolo soutěže Bible a my

Ve čtvrtek 24. 11. 2016 se 3 žákyně naší školy účastnily soutěže Bible a my, aby poměřily své znalosti na okresní úrovni se žáky ze základních škol v Nedašově, Střelné, Velkém Ořechově a z Církevní ZŠ ve Zlíně. V I. kategorii (4. – 5. třída) soutěžilo 14 dětí, ve II. kategorii (6. – 7. třída) 10 dětí a ve III. kategorii (8. – 9. třída) 7 dětí. Soutěžící nejprve psali test a 6 nejlepších z každé kategorie postoupilo do ústního finále. Mezi postupujícími v I. kategorii byla i naše žákyně Tereza Jonášková, která pak vybojovala 3. místo. Děkujeme Terezce, Lidce Blahušové a Katce Jonáškové za reprezentaci školy v této soutěži, na kterou si jen tak někdo netroufne, protože jim chybí znalosti o Bibli, Knize knih, jež je pilířem naší kultury.