Domů » Aktuality » VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

Aerobik je děvčatům z naší školy blízký, proto jelo šest z nich opět závodit….

Závody se konaly tradičně na ZŠ Dřevnická ve Zlíně. Soutěžilo se ve třech  kategoriích. I. kategorie – 1. – 3. ročník, II.kategorie – 4. – 5.ročník, III. kategorie – 7. – 9. ročník. Naši školu reprezentovaly Julie Machovská, Anna Jarošová, Michaela Kelová, Zuzana Dzurusová, Michaela Hajná a Daniela Kalandrová.
Cvičilo se v základních kolech, do kterých nastoupilo průměrně 60 závodnic, potom v semifinálových a nakonec ve finálových. Ve všech kategoriích se podařilo postoupit  děvčatům až do finálových kol, tedy mezi 12 nejlepších závodnic. Cvičení nebylo vůbec snadné, holky si daly pořádně do těla. Na „bedně“ sice nestály, ale i tak si zaslouží velkou pochvalu!