Domů » Aktuality » Družina má talent – akce ŠD

Družina má talent – akce ŠD

V pátek 16. 6. 2023 se prostor školní družiny proměnil v jeviště pro soutěžící a hlediště pro diváky a porotu.

A co že se to dělo?

Všechna tři oddělení hledala svůj talent. Přihlášené děti mohly soutěžit v tanci, hře na hudební nástroj, zpěvu anebo ve cvičebních sestavách. Na startovní listinu se zapsalo 13 soutěžících. S údivem a zatajeným dechem jsme sledovali bravurní gymnastické sestavy, živou pyramidu či číslo parkouristů. Tep, který se nám zklidnil při poslechu líbivých flétnových skladeb, se opět zrychlil při vystoupení zpěváků a tanečníků. Rozhodování poroty, komu dát hlas, nebylo vůbec jednoduché.

A kdo nakonec obsadil první tři vítězná místa?

Na 1. místě se umístili: Anička Pešková a Štěpán Krystýn z 2. oddělení ŠD s písničkou Já husárek malý. Vtipnou zajímavostí byl vlastní text, který do původní písničky vetkli.

2. místo obsadila čtveřice zpěváků Jakub Bednařík, David Vičánek, Adam Oulehla a Tomáš Kotásek jako Zombíci, všichni z 3. oddělení ŠD.

Hezké 3. místo získala dvojice synchronizovaných tanečnic z 1. oddělení ŠD Terezka Zelinová a Eliška Vrabčeková s vystoupením Večerníček.

Samozřejmě se nezapomnělo ani na ostatní soutěžící, kterým patří velké ocenění za odvahu zúčastnit se a předvést to, co se v průběhu roku naučili v zájmových kroužcích, případně se sami zdokonalovali ve svých dovednostech.

Milé děti, jen tak dál! Za rok si tuto akci s radostí zopakujeme.

Za ŠD Lenka Bílková