Domů » Aktuality » Okrskové kolo recitační soutěže – 1. st.

Okrskové kolo recitační soutěže – 1. st.

V úterý 7. března proběhlo na naší škole další kolo v recitaci. Přijeli k nám žáci ze dvou napajedelských i otrokovických škol, z Pohořelic a Halenkovic.

V kategorii 2. a 3. roč. soutěžilo 12 žáků, za  4. a 5. roč. recitovalo 13 ž. Nejvíce jsme slyšeli básně Jiřího Žáčka, Miloše Kratochvíla, ale objevila se také próza Karla Plíhala nebo Karla Čapka. Mezi postupující se probojovali žáci z dalších škol, 3. místo obsadili oba naši žáci: Ludmila Blahušová a Simon Melichar z 5. ročníku.

Poděkování tedy patří Lidušce, Simonovi, ale také Justýnce Kutňákové a Terezce Hejdové, které reprezentovaly naši školu v kategorii mladší. Byla to pro ně další zkušenost a všichni čtyři prohlásili, že v příštím roce se do soutěžení pustí znovu.